Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν τη χρήση του internetshop.gr. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας. Για να μάθετε περισσότερα κάντε κλικ εδώ.

close
MikroTik S+31DLC10D SFP+ module 10G SM 10km 1310nm Δείτε το σε μεγένθυση

MikroTik S+31DLC10D SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Περισσότερες λεπτομέρειες

MT-S+31DLC10D

ΝΕΟ

Διαθεσιμότητα4-6 Εργάσιμες Ημέρες

€ 119,45 χωρίς Φ.Π.Α.


€ 148,12με Φ.Π.Α.

Περισσότερες πληροφορίες

Data Rate 10G
Distance 10km
Mode SM
Wavelength 1310nm
Connector Dual LC
Format SFP+

Γράψτε μια κριτική

MikroTik S+31DLC10D SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

MikroTik S+31DLC10D SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ